SOS. Ekipy w akcji (59)

SOS. Ekipy w akcji (59)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Funkcjonariusze otrzymują zgłoszenie od niewidomego, któremu młodzi sprawcy porwali psa przewodnika. Przyjeżdżają również do parku, w którym nastolatek w masce małpy napada dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze otrzymują zgłoszenie od niewidomego, któremu uprowadzono psa przewodnika. Motywy działania nieletnich sprawców okazują się szokujące. Inni policjanci przyjeżdżają do parku, gdzie nastolatek w masce małpy napada dziewczyny. Służby przyjmują zgłoszenie od kobiety, która usłyszała postrzał z mieszkania sąsiadów. Ratownicy medyczni walczą o życie rannej. Świadkiem zdarzenia był 6-letni syn. Policjanci próbują wydobyć od niego informacje o tym, kto strzelał.

Zobacz także