Rozmowy w toku: Uwaga, przystojny paker szuka żony!

Rozmowy w toku

Uwaga, przystojny paker szuka żony!

talk-show Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:W studiu goszczą mężczyźni, którzy mimo imponującej muskulatury wciąż są samotni. Dla Adama i Michała najważniejsze są zawody i treningi. Ich partnerki nie zawsze są w stanie to zrozumieć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami m.in. zakupoholicy czy kobiety obdarzone bujnym biustem. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. W ciągu dziesięciu lat istnienia "Rozmów w toku" na antenie widzowie poznali historie ponad 15 tysięcy osób. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Waris Dirie - obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni" oraz Isabelle Caro, twarz francuskiej kampanii przeciwko modelkom anorektyczkom.

W studiu goszczą mężczyźni, którzy mimo imponującej muskulatury wciąż są samotni. Gazety od lat piszą o Mariuszu Pudzianowskim jako najlepszej partii w Polsce. On ostatnio upierał się, że nie szuka dziewczyny, bo sama się znajdzie. Dla strongmana Adama najważniejsze są zawody, treningi, dieta i odżywki. W tym reżimie próbowały bezskutecznie odnaleźć się już trzy kobiety. Michał kocha każdy centymetr swojego umięśnionego ciała. Dziewczyny nie potrafią zrozumieć, że kulturystyka jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu.

Twórcy (pokaż wszystkich)