Rozmowy w toku: O czym marzą nieuleczalnie chore dzieci?

Rozmowy w toku

O czym marzą nieuleczalnie chore dzieci?

talk-show Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Ewa Drzyzga zaprosiła gości, którzy potrafią cieszyć się dzieciństwem mimo nieuleczalnej choroby. Krzyś urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, z Zuzia ciepi na mukopolisacharydozę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu.

Ewa Drzyzga zaprosiła wyjątkowych gości, którzy potrafią cieszyć się dzieciństwem mimo nieuleczalnej choroby. Krzyś urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Ma dopiero 10 lat, przeszedł 14 operacji i zabiegów pod narkozą. Mimo tego jest dobrej myśli. Zuzia od urodzenia cierpi na mukopolisacharydozę, która prowadzi do wyniszczania niemal całego organizmu. Do tej pory dziewczynka radziła sobie z chorobą, jednak półtora roku temu zaczęła coraz gorzej widzieć. Nikola do niedawna poruszała się na wózku, ale postanowiła, że nauczy się chodzić.

Twórcy (pokaż wszystkich)