Rozmowy w toku: Ja cię kocham, a ty mnie okradasz!

Rozmowy w toku

Ja cię kocham, a ty mnie okradasz!

talk-show Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Wykrywacz kłamstw rozstrzygnie, czy goszczący w studiu zakochani są wobec siebie uczciwi. Natalia sądzi, że partner ją okrada, okłamuje i być może zdradza. Chce mieć pewność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu.

Wykrywacz kłamstw rozstrzygnie, czy goszczący w studiu zakochani są wobec siebie uczciwi. Natalia powierza dziś wariografowi swój związek, ponieważ sądzi, że partner ją okrada, okłamuje i być może nawet zdradza. Jeśli okaże się złodziejem, ma już dla niego wymyśloną karę. Beata z pomocą wykrywacza kłamstw chce sprawdzić, czy jej mąż i synowie są złodziejami. Andrzej, Maciek i Grzesiek jednogłośnie twierdzą, że sama gubi pieniądze. Magda kocha Tomka, ale podjęła już decyzję o zerwaniu zaręczyn, gdyby okazało się, że ją oszukuje.

Twórcy (pokaż wszystkich)