Rozmowy w toku: Adoptowali mnie, żeby zrobić ze mnie niewolnicę

Rozmowy w toku

Adoptowali mnie, żeby zrobić ze mnie niewolnicę

talk-show Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Gościem odcinka jest Tina - bohaterka głośnego procesu sądowego. Za jej sprawą na ławie oskarżonych zasiadł piłkarz Godwin Okpara oraz jego żona. Oboje byli rodzicami adopcyjnymi Tiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu.

Gościem odcinka jest Tina - bohaterka procesu sądowego, który odbił się szerokim echem w europejskich mediach. Za jej sprawą na ławie oskarżonych zasiadł grający we francuskim klubie nigeryjski piłkarz Godwin Okpara oraz jego żona. Oboje byli rodzicami adopcyjnymi Tiny. Dziewczyna twierdzi, że była przez nich torturowana, gwałcona, nie chodziła do szkoły. Ewa Drzyzga przeprowadziła z nią niezwykle poruszającą rozmowę.

Twórcy (pokaż wszystkich)