Rozbieracze: Biznes w garażu: Japońskie wyścigówki

(Strippers: Cars for Cash: Fast and Furious)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2011   od 12 lat
W skrócie:Drużyny postanawiają skorzystać z popytu na części japońskich aut. Ben i Frankie znajdują poobijane Subaru Impreza, a George i Sheldon pozbawione części Mitsubishi Lancer Evolution.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nawet doszczętnie zniszczony samochód może stać się żyłą złota, jeśli trafi w ręce mechaników, którzy zarabiają na częściach wymontowanych z rozbitych aut. Seria śledzi zmagania dwóch, rywalizujących ze sobą drużyn. Ben Szymanski i Frankie Oatway staje do rywalizacji z Georgem Percy'm i Sheldonem Nicholsem. Działają pod presją czasu, bo na wykonanie zadanie mają tylko trzy dni. Doświadczeni mechanicy, którzy zęby zjedli na motoryzacji, nie odpuszczą najmniejszego fragmentu z rozbitego kokpitu i zrobią wszystko, aby zarobić więcej niż rywale. W każdym odcinku drużyny zmierzą się z nowymi wyzwaniami.

W tym odcinku

Drużyny postanawiają skorzystać z popytu na części japońskich samochodów. Ben i Frankie znajdują poobijane Subaru Impreza, a George i Sheldon pozbawione kilku istotnych części Mitsubishi Lancer Evolution. Obie drużyny stają do rywalizacji, aby w trzy dni rozebrać auto i zdobyć jak najwięcej części na sprzedaż.