Rodzinny interes: Macocha (34)

Rodzinny interes: Macocha (34)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Wojtek i Jola są załamani stanem Sebastiana, który w wyniku wypadku trafił do szpitala. Udaje im się ustalić, co było przyczyną nieszczęścia. W salonie pojawiają się 22-letnia Iza i jej pasierbica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Wojtek i Jola są załamani stanem Sebastiana, który w wyniku wypadku trafił do szpitala. Udaje im się ustalić, co było prawdziwą przyczyną nieszczęścia. W salonie "Bella Ella" pojawiają się 22-letnia Iza oraz 14-letnia Kaja. Fryzjerki myślą, że dziewczyny są siostrami, ale wkrótce wychodzi na jaw, że Iza jest macochą Kai. Walcząc z nową żoną ojca o jego względy, Kaja odkrywa pewną tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)