Rodzina zastępcza: Dieta cud (5)

Rodzina zastępcza

odc. 5: Dieta cud

serial komediowy Polska 2005   od 7 lat
Występują:Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Alutka uważa, że młode pokolenie jest chore emocjonalnie. Jędrula temu zaprzecza i mówi, że właśnie widział Elizę, która całowała się z chłopakiem. Alutka pędzi z tą wiadomością do Jacka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 10 dni
5:05 Nickelodeon

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Pogrążona w depresji Alutka jest przekonana, że młode pokolenie jest chore emocjonalnie i pozbawione miłości. Jędrula gorąco temu zaprzecza i mówi, że widział właśnie na podjeździe Elizę, która namiętnie całowała się z jakimś chłopakiem. Dziewczyna wymogła na nim wprawdzie zachowanie tajemnicy, ale Alutka natchniona radosną wiadomością pędzi do Jacka. Ten nie może się powstrzymać od umoralniającego kazania. Eliza nie może darować Jędruli i postanawia się zemścić. Używa do tego magii. Jackowi dokucza przeraźliwy ból w krzyżu. Przez najbliższy czas musi wylegiwać się w ciepłym i nie może zajmować się domem.Ulka przejmuje się stanem szwagra i zaleca mu lekkostrawną dietę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także