Revolution (18)

Revolution (18)

6.5/10

(Revolution: Clue)

serial SF USA 2013   od 12 lat
Występują:Billy Burke, Tracy Spiridakos, Giancarlo Esposito, Zak Orth
Reżyseria:Helen Shaver
W skrócie:Uprowadzonej Norze grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Po 21 dniach tortur przełamuje się i zdradza Monroe miejsce pobytu Milesa. Mówi mu także o planach zdobycia wieży w Kolorado.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Postapokaliptyczny świat. Przed piętnastoma laty doszło do katastrofy, w wyniku której zniszczeniu uległy wszystkie źródła energii. Na Ziemi zapanował chaos, upadły rządy. Pozbawiona energii elektrycznej ludzkość musiała zaadaptować się do nowych warunków. W Stanach grasują bandy bezwzględnych przestępców, a porządku strzeże samozwańcza milicja. Ocalały z zagłady Ben Matheson (Tim Guinee) posiada jedno z urządzeń, które mogą przywrócić dawny porządek i wyjaśnić wiele tajemnic z przeszłości. Mężczyzna zostaje jednak zabity przez formację zbrojną kierowaną przez Toma Neville'a (Giancarlo Esposito), a cenny przedmiot trafia w ręce jego przyjaciela, Aarona (Zak Orth). Nastoletnia córka zmarłego, Charlie (Tracy Spiridakos), wspólnie z wujem Milesem (Billy Burke) podejmuje się niebezpiecznego zadania. Oboje usiłują pokrzyżować plany bezwzględnego i rządnego władzy Sebastiana "Bassa" Monroe'a (David Lyons), a także ocalić swojego aresztowanego krewnego, Danny'ego (Graham Rogers).

W tym odcinku

Uprowadzonej Norze grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Po 21 dniach tortur przełamuje się i zdradza Monroe miejsce pobytu Milesa. Mówi mu także o planach zdobycia wieży w Kolorado. Monroe za wszelką cenę próbuje zapobiec włączeniu prądu. Zdesperowany Miles chce wiedzieć, ile bliskich mu osób zostało brutalnie zamordowanych. Wraz z towarzyszami ruszają w ślad za Rachel, by ją ocalić. Nora wyznaje Milesowi, że w obliczu okrucieństw Monroe zdradziła jego sekrety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)