Ray Donovan 5 (10/12)

Ray Donovan 5 (10/12)

8.0/10
serial obyczajowy USA 2017   dla dorosłych
Występują:Liev Schreiber, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok
W skrócie:Ray i Terry zapominają o sporach, by wspólnymi siłami rozwiązać problem Bunchy'ego. Jay prosi Darylla o potajemne spotkanie, w trakcie którego mieliby porozmawiać o przyszłości filmu i swojej relacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tytułowy bohater, prywatny konsultant i detektyw Ray Donovan (Liev Schreiber), rozwiązuje problemy znanych i bogatych mieszkańców Los Angeles. Dba o to, by ich wstydliwe sekrety nie ujrzały światła dziennego. Nie zawsze działa zgodnie z prawem, jest za to bardzo skuteczny. Wykonuje trudny zawód i utrzymanie się na powierzchni często nie należy do zadań najłatwiejszych, osobiste życie Donovana również jest pełne problemów. Mężczyzna słynie z gorącego temperamentu. Musi radzić sobie z kłopotliwym ojcem (Jon Voight), który po odsiedzeniu dwudziestoletniego wyroku powrócił do domu, żeby naprawić relacje z rodziną. Także inne wydarzenia z życia Raya i jego najbliższych wywierają na niego silny wpływ. W czwartym sezonie serialu zaświta nadzieja, że bohater odnajdzie w reszcie upragniony spokój. Liev Shreiber (Spotlight, Kamerdyner) za tytułową rolę był trzykrotnie nominowany do Złotego Globu. Prócz niego do obsady należą: John Voight (Nocny kowboj) - nagrodzony Złotym Globem za rolę Mickey'ego Donovana, Paula Malcomson (Igrzyska śmierci, Deadwood), Eddie Marsan (Emperor, Wstrząs), Dasha Mihoka (Zanim się obudzę, Anatomia strachu) oraz Kerris Dorsey (Bracia i siostry). "Ray Donovan" to produkcja stacji Showtime.

W tym odcinku

Ray i Terry na chwilę zapominają o swoich sporach, aby wspólnymi siłami raz na zawsze rozwiązać problem Bunchy'ego. Tymczasem Jay prosi Darylla o potajemne spotkanie, w trakcie którego mieliby porozmawiać o przyszłości swojego filmu i swojej relacji. Zaangażowanie Bridget w sprawy Smitty'ego przynosi niespodziewane skutki. Nie dbając o konsekwencje swojej decyzji Ray zwraca się przeciwko Samowi.

Występują (pokaż wszystkich)