Rani: Bękartka (1)

Rani: Bękartka (1)

(Rani: Bâtarde)

serial kostiumowy Francja 2011   od 16 lat
Występują:Mylene Jampanoi, Pascal Demolon, Rémi Bichet, Jean-Hugues Anglade
Reżyseria:Arnaud Sélignac
W skrócie:Francja, rok 1743. Umiera markiz de Valcourt, zostawiając niemałą fortunę. Jego syn Filip jest przekonany, że odziedziczy spadek. Tymczasem markiz przepisuje cały majątek córce z nieprawego łoża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 20 grudnia
za 4 dni
22:40 TVP HD

Opis

Francja, rok 1743. Europa pogrążona jest w wojnie. Trwa walka o sukcesję austriacką. Wkrótce umiera stary markiz de Valcourt, zostawiając niemałą fortunę. Wszystko wskazuje na to, że spadkobiercą zostanie jego syn Filip de Valcourt (Jean-Hugues Anglade) - intrygant i utracjusz. Tymczasem markiz przepisuje cały majątek córce z nieprawego łoża, Jolannie de Valcourt (Mylene Jampanoi).

W tym odcinku

Francja, rok 1743. Umiera stary markiz de Valcourt, zostawiając niemałą fortunę. Jego syn Filip (Jean-Hugues Anglade), intrygant i utracjusz, jest przekonany, że odziedziczy spadek po ojcu. Tymczasem markiz przepisuje cały majątek córce z nieprawego łoża. Jolanna de Valcourt (Mylene Jampanoi) na wieść o śmierci ojca przybywa z klasztoru, gdzie pobierała nauki. Filip używa wszelkich intryg, by oczernić przyrodnią siostrę i pozbawić ją majątku. Jolanna zostaje oskarżona o morderstwo i zdradę. Pod eskortą jedzie do Paryża, gdzie czeka ją kara śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także