Przeznaczenie (1)

Przeznaczenie (1)

serial kryminalny Polska 2008-2009   od 16 lat
Występują:Małgorzata Trzaskoma, Magdalena Nieć, Aldona Orman, Artur Łodyga
W skrócie:Podczas zabawy znika bez śladu studentka Julka. Policjantka Anna Sarnowicz z pomocą jasnowidza odkrywa, że ma zostać wywieziona do domu publicznego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wróżka Małgorzata Trzaskoma obdarzona nadprzyrodzonymi umiejętnościami pomaga zwykłym ludziom i wspiera ambitną policjantkę Annę (Magdalena Nieć) w rozwiązywaniu nietypowych i zagmatwanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Grupa studentów świętuje w klubie zdaną sesję egzaminacyjną. Podczas zabawy znika bez śladu jedna ze studentek, Julka. Rodzice rozpoczynają walkę o odnalezienie córki. Kiedy wszystkie metody zawodzą, matka dziewczyny decyduje się skorzystać z pomocy jasnowidza i wróżki - Małgorzaty Trzaskomy. Policjantka Anna Sarnowicz, z początku bardzo sceptyczna do wszelkiego rodzaju parapsychologii, zaczyna współpracować z Małgorzatą. Wkrótce wychodzi na jaw, że zaginiona Julka padła ofiarą tzw. tabletki gwałtu. Ona i inne dziewczyny uprowadzone w podobnych okolicznościach są przygotowywane do wywiezienia do tureckiego domu publicznego. Pewne poszlaki sugerują, że w tę sprawę jest też wmieszany chłopak Julki, który ukrywał przed nią, że handluje narkotykami.

Występują (pokaż wszystkich)