Przeklęta (37)

Przeklęta (37)

6.8/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Xóchitl mówi Macrinie, że Mónica też nienawidzi Aurory i udaje jej przyjaciółkę. Rodrigo zabiera ukochaną w wyjątkowe miejsce. Mónica jest świadkiem ich spotkania i knuje, jak ośmieszyć rywalkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Xóchitl mówi Macrinie, że Mónica też nienawidzi Aurory i tylko udaje jej przyjaciółkę. Dziewczyna próbuje pracować, ale nękają ją kolejne halucynacje. Rodrigo zabiera ukochaną w wyjątkowe miejsce. Mónica jest świadkiem ich spotkania i knuje, jak ośmieszyć rywalkę przed ludźmi. Jerónimo przyłapuje Dionisia na drzemce w czasie pracy. Tobías jest podekscytowany swoją pierwszą komunią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także