Protokolantka (2/3)

Protokolantka (2/3)

(Die Protokollantin)

FILM KRYMINALNY Niemcy 2018   od 12 lat
Występują:Iris Berben, Peter Kurth, Moritz Bleibtreu, Katharina Schlothauer
Reżyseria:Samira Radsi, Nina Grosse
W skrócie:Thilo Menken ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Henry Silowski, nowy komisarz i znajomy Freyi, rozpoczyna śledztwo. Podobieństwo między sprawą Sandry i córką Frei, Marie, nie uchodzi ich uwadze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 22 października
za 5 dni
8:00 ale kino+ (z napisami)

Opis

Freya (Iris Berben) od wielu lat pracuje jako protokolantka w wydziale kryminalnym berlińskiej policji. Trzyma się na uboczu, nękana wspomnieniami zeznań zbrodniarzy i prześladowana przez demony przeszłości. Przed laty zaginęła bez śladu jej córka, Marie. Życie kobiety zaczyna się zmieniać, kiedy jej dawny przyjaciel Henry (Peter Kurth) przejmuje stanowisko komisarza w policji w wydziale Freyi. Ich relacja staje się coraz bardziej zażyła i protokolantka powoli odzyskuje radość życia. Niespodziewanie jednak nowo podjęte śledztwo budzi koszmary sprzed jedenastu lat. Sprawa do złudzenia przypomina okoliczności zaginięcia jej córki i Freya postanawia zbadać te podejrzane powiązania i raz na zawsze rozwikłać ciążącą jej zagadkę.

Thilo Menken ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Tropy sugerują, że doszło do przestępstwa. Henry Silowski, nowy komisarz i zarazem dawny znajomy Freyi, rozpoczyna śledztwo. Podobieństwo między sprawą nieletniej Sandry i zaginioną córką Frei, Marie, nie uchodzi ich uwadze. Tymczasem matka Freyi umiera. Protokolantka wraz ze swoim bratem Jo idzie na pogrzeb.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także