Pożeracze czasu (1/2)

Pożeracze czasu (1/2)

(The Langoliers)

HORROR USA 1995   od 12 lat
Występują:Patricia Wettig, Mark Lindsay Chapman, Bronson Pinchot, Dean Stockwell
Reżyseria:Tom Holland
W skrócie:Pasażerowie samolotu stwierdzają, że na pokładzie zostali tylko oni i jeden pilot. Maszyna ląduje awaryjnie. Okazuje się, że na ziemi nie ma ludzi. Podróżni prawdopodobnie przenieśli się w czasie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z Los Angeles do Bostonu wyrusza samolot rejsowy. Wkrótce po starcie część pasażerów samolotu zasypia, a kiedy się budzi na pokładzie nie ma nikogo z obsługi. Po załodze i części pasażerów zostały jedynie zegarki, peruki, portfele i protezy. Na szczęście wśród pozostałych podróżnych jest pilot, który leciał na pogrzeb swojej byłej żony. Zaniepokojony i zdezorientowany niezwykłą sytuacją, usiłuje nawiązać kontakt z wieżą kontrolną, ale wszystkie częstotliwości radiowe milczą - nie nadaje też żadna komercyjna stacja radiowa. Grupka pasażerów postanawia wylądować na lotnisku w Bangkor i ustalić, co się stało. Jednak nie jest to takie proste... Film jest ekranizacją powieści Stephena Kinga.

Grupka pasażerów samolotu lecącego z Los Angeles do Bostonu stwierdza po przebudzeniu, że na pokładzie zostali tylko oni i jeden z pilotów. Odkrywają, że za oknami nic nie widać. Sterujący maszyną utracił łączność z wieżą kontroli lotów. Podejmuje decyzję o lądowaniu awaryjnym. Okazuje się, że na ziemi nie ma innych ludzi, nie słychać żadnych dźwięków, nie ma także zapachów. Podróżni przypominają sobie, że w trakcie lotu nad pustynią znaleźli się w dziwnej zorzy polarnej. Dociera do nich, że najprawdopodobniej przenieśli się w czasie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)