Posłańcy (12)

Posłańcy (12)

(The Messengers: Spark of Hope)

serial SF USA 2015   od 12 lat
Występują:Diogo Morgado, Shantel VanSanten, JD Pardo, Joel Courtney
W skrócie:Przyjaciele starają się wspólnymi siłami odnaleźć i uwolnić z rządowego więzienia siódmego Posłańca. Jest nim pochodzący z Afryki Zahir Zakaria, który potrafi okiełznać moc energii elektrycznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Ziemi rozbija się tajemniczy obiekt. Świadkiem zdarzenia jest doktor Vera Ivanov (Shantel VanSanten). W wyniku zderzenia powstaje impuls elektromagnetyczny, który prawdopodobnie doprowadza do śmierci pięciu osób, w tym kobiety. Nieznajomi sobie ludzie zostają połączeni dziwną więzią. Wkrótce pojawia się tajemniczy mężczyzna, zwany Człowiekiem (Diogo Morgado), który proponuje Verze, że przywróci jej syna, jeśli ona spełni nie do końca moralną przysługę. Tymczasem kilkoro wybrańców, połączonych biblijną przepowiednią, odkrywa, że zyskali nowe moce i otrzymali ważne zadanie. Mają zapobiec apokalipsie.

W tym odcinku

Przyjaciele starają się wspólnymi siłami odnaleźć i uwolnić z rządowego więzienia siódmego Posłańca. Jest nim pochodzący z Afryki Zahir Zakaria. Potrafi on okiełznać moc energii elektrycznej. Plan grupy staje pod znakiem zapytania, gdy schwytani zostają Raul oraz Koa, która z powodu nadmiernego korzystania ze swoich mocy zaczęła tracić pamięć. Wizja Joshui przepowiada nadejście nowego niebezpieczeństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)