Policjantki i Policjanci (575)

Policjantki i Policjanci (575)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Załoga jedzie na pole namiotowe, gdzie zaginęła studentka. Znajomi widzieli ją ostatni raz na imprezie. Kowal i Zapała przesłuchują świadków, a nurkowie przeszukują pobliskie jeziorko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Załoga jedzie na pole namiotowe, gdzie zaginęła studentka. Znajomi widzieli ją ostatni raz na nocnej imprezie. Dziewczyna pokłóciła się z koleżanką i poznała przystojnego mężczyznę. Kowal i Zapała przesłuchują świadków, a grupa nurków przeszukuje pobliskie jeziorko. Juliusz i Profos uważnie przyglądają się Zuzie i Zapale. U Mikołaja zjawia się tajemniczy mężczyzna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także