Policjantki i Policjanci (327)

Policjantki i Policjanci (327)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Klient dilera narkotyków zgłasza policjantom, że został oszukany. Twierdzi, że zamiast oczekiwanego towaru dostał od handlarza aspirynę. Policjanci interweniują również w sprawie oszustwa w urzędzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Na maskę samochodu Zapały i Mazurek rzuca się mężczyzna. Okazuje się, że jest on pod wpływem narkotyków i chce zgłosić oszustwo. Ma przy sobie worek białego proszku i twierdzi, że zamiast konkretnego towaru dostał aspirynę. Choć policjanci są wyraźnie zaskoczeni całym zajściem, postanawiają wykorzystać okazję, by dotrzeć do jakiegoś dilera. Zatrzymany młodzieniec okazuje się synem jednego z wysoko postawionych sędziów. Jeszcze tego samego dnia Julia i Krzysztof interweniują w sprawie oszustwa w urzędzie. Chodzi o sprzedawcę papierosów, który wziął pieniądze od urzędników, ale nigdy nie dostarczył towaru. Słysząc, jak pracownicy opisują sprawcę, dyrektor uświadamia sobie, że jest nim jego siostrzeniec. Policjanci natychmiast udają się pod wskazany adres. Po służbie Krzysztof udaje się na umówione spotkanie z Adamem. Kolega ma dla niego pieniądze za wykonane wcześniej zadanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także