Policjantki i Policjanci (256)

Policjantki i Policjanci (256)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Ola dzięki Markowi odzyskuje pogodę ducha, Wyrusza na patrol w dobrym humorze. Do Zielińskiego dzwoni ojciec. Informuje, że będzie gościł ważnych ludzi. Uważa, że policjant powinien ich poznać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Ciepło i serdeczność, jakie panują w domu Oli, od kiedy zamieszkał w nim Marek, sprawiają, że policjantka nabiera pogody ducha. Wyrusza na patrol w o wiele lepszym humorze i zaczyna wierzyć, że do niej też uśmiechnie się szczęście. Tymczasem na komendzie Profos, który kupił ciśnieniomierz, sprawdza wszystkim ciśnienie. Niestety nowa zabawka szybko zaczyna go irytować. Do Zielińskiego dzwoni ojciec. Informuje syna, że zaprosił do siebie kilku ważnych ludzi. Uważa, że policjant powinien ich poznać. Szymon waha się. Po pracy podwozi do domu Wysocką. Ola zaprasza go do siebie na kawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także