Plotkara (14)

Plotkara

sezon 1 odc. 14

(Gossip Girl: The Blair Bitch Project)

serial obyczajowy USA 2008   od 12 lat
Występują:Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford
Reżyseria:J. Miller Tobin
W skrócie:Blair z pomocą Sereny stara się odzyskać dawną pozycję. Także Jenny dla sławy gotowa jest nawet wejść w konflikt z prawem. Serena musi przyzwyczaić się do stałej obecności w domu Chucka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowy Jork. Młodzież z ekskluzywnej szkoły na Manhattanie żyje informacjami podawanymi przez plotkarską stronę internetową. Prowadzi ją nieznana nikomu, tajemnicza dziewczyna, która zawsze ma aktualne informacje o wszystkich. Pewnego dnia na stronie pojawia się wiadomość, że niegdyś najsłynniejsza imprezowiczka w okolicy, Serena van der Woodsen (Blake Lively), właśnie wróciła do miasta. Nawet Blair (Leighton Meester), najbliższa przyjaciółka Sereny, dopiero z plotki dowiaduje się, że dziewczyna przyjechała z zagranicznej szkoły i zamierza zrewolucjonizować Manhattan. Szkolne środowisko wrze, zazdrość bierze górę nad zdrowym rozsądkiem, a młodzi ludzie ulegają różnym fobiom. Tymczasem plotkara jest zawsze o krok przed wszystkimi i cały czas kontroluje bieg wydarzeń.

W tym odcinku

Blair, która ostatnio straciła na popularności, z pomocą Sereny stara się odzyskać dawną pozycję. Tymczasem Jenny gotowa jest nawet wejść w konflikt z prawem, byle tylko zdobyć w swoim środowisku sławę. Serena musi się przyzwyczaić do stałej obecności w domu Chucka, który wkrótce ma zostać jej przyrodnim bratem. Do tego pewien nieznajomy zasypuje ją przesyłkami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)