Plotkara (13)

Plotkara

sezon 1 odc. 13

(Gossip Girl: A Thin Line Between Chuck and Nate)

serial obyczajowy USA 2008   od 12 lat
Występują:Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford
Reżyseria:Norman Buckley
W skrócie:Podczas imprezy na szkolnej pływalni jeden z gości o mało nie tonie. Uczniom odpowiedzialnym za ten incydent grozi wyrzucenie ze szkoły. Wszyscy obiecują milczenie. Sprawa robi się poważna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowy Jork. Młodzież z ekskluzywnej szkoły na Manhattanie żyje informacjami podawanymi przez plotkarską stronę internetową. Prowadzi ją nieznana nikomu, tajemnicza dziewczyna, która zawsze ma aktualne informacje o wszystkich. Pewnego dnia na stronie pojawia się wiadomość, że niegdyś najsłynniejsza imprezowiczka w okolicy, Serena van der Woodsen (Blake Lively), właśnie wróciła do miasta. Nawet Blair (Leighton Meester), najbliższa przyjaciółka Sereny, dopiero z plotki dowiaduje się, że dziewczyna przyjechała z zagranicznej szkoły i zamierza zrewolucjonizować Manhattan. Szkolne środowisko wrze, zazdrość bierze górę nad zdrowym rozsądkiem, a młodzi ludzie ulegają różnym fobiom. Tymczasem plotkara jest zawsze o krok przed wszystkimi i cały czas kontroluje bieg wydarzeń.

W tym odcinku

Podczas imprezy na szkolnej pływalni jeden z gości o mało nie tonie. Uczniom, który odpowiadają za ten incydent, grozi wyrzucenie ze szkoły. Wszyscy obiecują sobie nawzajem milczenie w tej kwestii. Sprawa robi się poważna. Dochodzi do konfliktu pomiędzy Sereną a Danem, który nie chce ryzykować swojej dalszej kariery z powodu czyjejś głupoty. Vanessa przygotowuje dokument o prywatnych szkołach. Blair i Chuck zostają przyłapani na rozmowie o ich romansie. Lily zastanawia się, czy powiedzieć Rufusowi, co do niego czuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)