Pierwszy raz za granicą... 2 (1)

Pierwszy raz za granicą... 2 (1)

serial fabularno-dokumentalny   od 12 lat
W skrócie:Bracia Adam i Damian, absolwenci szkoły gastronomicznej, wciąż szukają pomysłu na przyszłość. Podczas pierwszej zagranicznej podróży chcą spotkać gwiazdy i zaznać życia, jakie wiodą celebryci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W wakacyjna aurę wprowadzi Janek Pirowski, który po raz kolejny wysyła ludzi za granicę. Widzowie mają okazję obejrzeć jak Polacy reagują na to co spotyka ich na obczyźnie. Uczestnicy programu próbują bawić się i korzystać z uroków miast, do których przybywają. Tym razem bohaterowie odwiedzą Austrię, Wielką Brytanię, Portugalię, a nawet Izrael. Nie zabraknie zabawnych sytuacji, kłótni, a nawet łez.

W tym odcinku

W pierwszym odcinku na poszukiwania swojego raju za granicą wyruszą bliźniacy z Solca Kujawskiego i eks-para z Łodzi. Bracia Adam i Damian, skończyli szkołę gastronomiczną, jednak wciąż szukają pomysłu na swoje życie. Podczas pierwszej zagranicznej podróży chcieliby spotkać prawdziwe gwiazdy i spróbować, jaki smak ma życie celebrytów. Z kolei Kamila i Patryk są parą, która nieustannie się rozstaje i wraca do siebie. Wyjazd mam być dla nich okresem próby. Widzowie przekonają się, jak bohaterowie zareagują na niespodziankę, którą przygotował im Jan Pirowski.

Zobacz także