Pensjonat nad rozlewiskiem... (3/13)

Pensjonat nad rozlewiskiem... (3/13)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Jerzy Schejbal
W skrócie:Marysia zauważa, że Małgosia coraz więcej czasu spędza z Adamem. Róża podczas zbierania ziół w lesie łamie sobie rękę. Obowiązki gospodyni przejmuje Mirka. Do pensjonatu przyjeżdża zespół Perfect.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Małgosia coraz więcej czasu spędza z Adamem i zwierza mu się ze swoich problemów. Marysia zauważa ich coraz bliższe kontakty. Róża podczas zbierania ziół w lesie łamie rękę. Obowiązki gospodyni przejmuje Mirka. Tomasz wyprowadza się z leśniczówki i zamieszkuje w pensjonacie. Sławek i Kuba rozkręcają biznes. W stajni Piernackiego Laura poznaje Krzysztofa, którym jest zauroczona. Mirka i Maciej rozpoczynają pracę w domu kultury. Niebawem poznają małą Jowitę. Do pensjonatu przyjeżdża zespół Perfect.

Występują (pokaż wszystkich)