Pani gadżet (5/12)

Pani gadżet (5/12)

magazyn poradnikowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Anna Nowak-Ibisz opowiada o akcesoriach kuchennych. Prezentuje gadżety do pieczenia oraz worki do wyrabiania ciasta, dzięki którym można uniknąć zabrudzenia rąk i blatów. Przygląda się również lampom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

To już czternasty sezon popularnego magazynu poradnikowego, w którym prowadząca, Anna Nowak-Ibisz, testuje przydatne gadżety ułatwiające codzienne życie każdej nowoczesnej kobiecie. Podpowie, co zakupić do kuchni, biura czy na podróż. Jej wskazówki zawsze są przydatne i zaskakujące. Pani Gadżet nie boi się testowania przedmiotów dziwnych, śmiesznych i tych niebezpiecznych.

Ania Nowak-Ibisz opowiada o akcesoriach kuchennych. Tym razem bierze pod lupę gadżety do pieczenia oraz worki do wyrabiania ciasta, dzięki którym można uniknąć zabrudzenia rąk i blatów. Z kolei waga kuchenna z różnymi miarkami pozwoli precyzyjnie wyliczyć potrzebne składniki. Prowadząca opowiada także o lampach: małej, montowanej bezpośrednio na okularach, oraz ledowej, która za sprawą swoich wielu funkcji zadba o odpowiedni nastrój w domu. Jakość powietrza zapewni nawilżacz z funkcją oczyszczacza. Równie przydatne może okazać się akcesorium przypominające o nawadnianiu organizmu.

Zobacz także