Okup (11)

Okup (11)

(Ransom: The Castle)

serial sensacyjny Kanada/Francja 2017   od 12 lat
Występują:Luke Roberts, Sarah Greene, Nazneen Contractor, Jenessa Grant
Reżyseria:David Vainola
W skrócie:Na rynku pojawia się gra, przy pomocy której młodzi ludzie zostają zwabieni do opuszczonego zamku w Avignon. Pozornie nieznające się osoby uwięziono w lochach fortyfikacji. Eric rozpoczyna negocjacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Eric Baumont (Luke Roberts) jest doświadczonym negocjatorem specjalizującym się w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, w tym uwalnianiu zakładników. Jego zespół często ma do czynienia z porwaniami dla okupu. Eric i jego współpracownicy: Zara (Nazneen Contractor), Maxine (Sarah Greene) i Oliver (Brandon Jay McLaren) zmierzą się z trudnymi wyzwaniami. Reżyserem serialu jest David Vainola, a producentem Frank Spotnitz, twórca "The Man in the High Castle".

W tym odcinku

Na rynku pojawia się nowa gra RPG do odtwarzania na urządzeniach mobilnych. Okazuje się, że przy jej pomocy zostają zwabieni młodzi ludzie do opuszczonego zamku w Avignon. Cztery pozornie nieznające się osoby uwięziono w lochach fortyfikacji. Eric rozpoczyna negocjacje w sprawie uwolnienia przerażonych nastolatków. Musi poznać motywy działania cyberprzestępcy i powiązania między ofiarami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także