Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)

Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Monika Pikuła, Piotr Polk
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Mateusz dokonuje święcenia dworu Jeremiego Rokitnickiego. Niebawem właściciel zostaje zamordowany.W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Jeremi przed śmiercią zmienił zapis w testamencie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Mateusz dokonuje święcenia dworu Jeremiego Rokitnickiego. Niedługo później Dziubak i Nocul otrzymują wezwanie do posiadłości. Okazuje się, że jej właściciel został zamordowany. Ciało znalazł administrator Roman. Na miejscu zbrodni zastał on synową mężczyzny, Annę. Rozpoczyna się dochodzenie. Nocul przesłuchuje stróża Arkadiusza Łopucha. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Jeremi przed śmiercią zmienił zapis w testamencie. W gronie podejrzanych znajduje się syn Rokitnickiego, Filip, z którym pokłócił się on krótko przed zabójstwem. Wychodzi też na jaw, że Arkadiusz i Roman otrzymali wypowiedzenia. Tymczasem w Sandomierzu zjawia się akwizytor, który poluje na Natalię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także