Objazd

Objazd

6.1/10 6.2/10

(Detour)

THRILLER Wielka Brytania/RPA 2016   dla dorosłych
Występują:Tye Sheridan, Emory Cohen, Bel Powley, Stephen Moyer
Reżyseria:Christopher Smith
W skrócie:Student prawa Harper wini ojczyma za wypadek, w wyniku którego jego matka zapadła w śpiączkę. Poznany w barze Johnny Ray proponuje mu, że za 20 tys. dolarów pozbędzie się znienawidzonego mężczyzny.
Student prawa w nocy znajduje płatnego mordercę gotowego zabić jego ojczyma za doprowadzenie do wypadku drogowego matki, ale rano próbuje wycofać się z umowy, co wcale nie jest takie łatwe.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Harper (Tye Sheridan), młody student prawa, podejrzewa, że to jego ojczym (Stephen Moyer) ponosi winę za wypadek samochodowy, w wyniku którego matka chłopaka zapadła w śpiączkę. Pewnego dnia Harper spotyka w knajpie w Los Angeles mężczyznę o nazwisku Johnny Ray (Emory Cohen). Po kilku drinkach nowy znajomy proponuje studentowi, że za dwadzieścia tysięcy dolarów pozbędzie się znienawidzonego przez niego ojczyma. Pod wpływem gniewu i alkoholu Harper przyjmuje jego ofertę. Następnego dnia skacowany chłopak niewiele pamięta z tej umowy. Nieoczekiwanie do jego drzwi puka Johnny Ray. Zdjęcia do tego niesztampowego filmu noir powstawały w Stanach Zjednoczonych oraz Republice Południowej Afryki. W jednej z ról oglądać można Bel Powley, w przeszłości nominowaną do nagrody Independent Spirit.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także