Nowe gliny 2 (2)

Nowe gliny 2 (2)

(Rookie Blue: Might Have Been)

serial kryminalny Kanada 2011   od 12 lat
Występują:Missy Peregrym, Gregory Smith, Enuka Okuma, Travis Milne
Reżyseria:Paul Shapiro
W skrócie:W jednym z klubów Andy i Gail, przebrane za kelnerki, pomagają w aresztowaniu handlarzy narkotyków. Wkrótce odkrywają, że jedna z pracownic lokalu jest dziewczyną poszukiwanego przestępcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 20 stycznia
za 3 dni
8:20 AXN Black
sobota, 20 stycznia
za 3 dni
13:15 AXN Black
niedziela, 21 stycznia
za 4 dni
6:00 AXN
niedziela, 21 stycznia
za 4 dni
15:00 AXN Spin
poniedziałek, 22 stycznia
za 5 dni
2:40 AXN

Opis

Drugi sezon spotkań z grupą początkujących policjantów, którzy zdobywają doświadczenie strzegąc porządku w ruchliwym Toronto. Początki pracy, jak wszędzie, nie należą do najłatwiejszych, a młodzi funkcjonariusze muszą stawić czoła licznym zagrożeniom. W tej serii do Dova Epsteina (Gregory Smith) i Andy McNally (Missy Peregrym) dołączy Jo Rosati (Camille Sullivan). Nowa, bezwzględna pani detektyw okaże się dość trudna we współpracy. W dodatku zespół elektryzować będą coraz to nowe informacje o jej romansach z przeszłości.

W tym odcinku

Andy i Gail wcielając się w kelnerki, zaprowadzają porządek w klubie, w którym przebywają handlarze narkotyków. Jedna z prawdziwych kelnerek przyznaje się do intymnej relacji z niebezpiecznym przestępcą. W Traci odżywają dawne uczucia do Jerry'ego. Z kolei Andy głośno mówi o swojej słabości do Luke'a. Przeciwko Dovowi zostaje złożona skarga.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także