Nowa Ja!: Jak pozbyć się kompleksów? (10)

Nowa Ja!: Jak pozbyć się kompleksów? (10)

program poradnikowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Hania pochodzi z Trójmiasta, a w Warszawie studiuje indologię. Dziewczyna w okresie szkolnym była ofiarą szykan ze strony rówieśników, co spowodowało, że dzisiaj jest osobą niepewną siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 2 lutego
za 11 dni
2:20 Nowa TV

Opis

W drugim sezonie programu widzowie poznają kolejne historie niezadowolonych z siebie i swojego życia kobiet, które pragną pozytywnej zmiany. Bohaterki programu opowiedzą o swoich problemach, trudnej przeszłości i źródłach obecnej, złej sytuacji. Następnie przejdą niezwykłą metamorfozę pod okiem trenerki rozwoju osobistego Joanny Godeckiej, stylistki Kasi Śródki, makijażystki Magdy Gontarczuk oraz fryzjera Pawła Zięby. Dzięki nim staną się pewne swojej wartości, uporządkują panujący do tej pory w życiu chaos i poczują się piękniejsze. Odmienione stawią czoła codziennym przeciwnościom, z którymi do tej pory nie radziły sobie najlepiej. Ich szczerych i wzruszających zwierzeń wysłucha gospodyni programu Katarzyna Cichopek.

21-letnia Hania pochodzi z Trójmiasta, a w Warszawie studiuje indologię. Dziewczyna w okresie szkolnym była ofiarą szykan ze strony rówieśników, co spowodowało, że dzisiaj jest osobą niepewną siebie i bardzo zakompleksioną. Uważa, że jest za gruba, chociaż nosi rozmiar 36/38. Mimo że zmiana miejsca zamieszkania pomogła jej uwolnić się od przeszłości, dziewczynie wciąż brakuje pewności siebie. Nadal przejmuje się opiniami innych i patrzy na siebie przez ich pryzmat. Brak akceptacji bardzo negatywnie wpływa na jakość życia Hani. Eksperci programu postarają się wytłumaczyć jej, że piękno człowieka nie jest zależne od opinii otoczenia, a najważniejsze w życiu to pokochać samego siebie.

Zobacz także