No Limit 2 (5)

No Limit 2 (5)

7.2/10

(No Limit 2: Le prototype)

serial kryminalny Francja 2013   od 12 lat
Występują:Vincent Elbaz, Anne Girouard, Hélene Seuzaret, Sarah Brannens
W skrócie:Vincent i Bouly próbują porwać Valéra, by uniemożliwić mu rozmowę z szefem, przez którą prawdziwa tożsamość agenta może wyjść na jaw. Mężczyzna ucieka. W czasie pościgu rozbija się o skały.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon serialu o najlepszym francuskim agencie wywiadu, który dowiaduje, że choruje na nowotwór mózgu. Vincent Libérati (Vincent Elbaz) rezygnuje z pracy, by spędzić pozostały mu czas w Marsylii, gdzie towarzyszą mu była żona Alexandra (Hélene Seuzaret) i córka Lola (Sarah Brannens). Vincent bierze udział w tajnych misjach. Dzięki temu zyska możliwość wzięcia udziału w eksperymentalnym leczeniu guza.

W tym odcinku

Vincent i Bouly próbują porwać Valéra, by w ten sposób powstrzymać go przed rozmową z szefem. Jeżeli dojdzie do tej konfrontacji, prawdziwa tożsamość agenta może wyjść na jaw. Mężczyźnie udaje się uciec, ale w czasie pościgu rozbija się o skały i umiera. Bertrand zdołał odkryć, gdzie znajdują się pieniądze należące do Koskasa. Cała kwota została umieszczona na koncie bankowym na Bahamach, skąd wypłacił je tajemniczy nieznajomy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)