Niania w wielkim mieście (3)

Niania w wielkim mieście (3)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Lamparska, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Dagmara Bąk
W skrócie:W mieszkaniu Popławskiej zjawia się Jacek, by wyjaśnić sprawę zwolnionej Dany. Iwo właśnie szantażuje mamę. Chłopiec chce, by Dana z powrotem była jego opiekunką. Popławska przystaje na żądania syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach Dany Mazurek (Magdalena Lamparska), młodej kobiety, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

W tym odcinku

Do drzwi Dany puka Mariusz. Po raz kolejny próbuje tłumaczyć sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. Tymczasem w mieszkaniu pani Popławskiej zjawia się Jacek, żeby wyjaśnić sprawę zwolnionej Dany. Iwo właśnie szantażuje mamę. Chłopiec chce, żeby Dana z powrotem była jego opiekunką. Popławska przystaje na żądania syna. Jacek informuje o wszystkim Monikę, która jest mu niezmiernie wdzięczna. Niania Dana zostaje przydzielona do następnego projektu razem z nowym kolegą, Kubą. Ich klientką jest Anita. Kobieta chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla córki. Dana zajmuje się organizacją. Kuba tymczasem po raz kolejny chce namówić Monikę na wspólne wyjście. Dana odbiera Iwa spod szkoły. Okazuje się, że mama wypisała go z footballu. Opiekunka zabiera go więc na boisko za domem. Kobieta przed swoją kamienicą spotyka Jacka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także