Nauczyciel: Gdzie jest ta gaśnica? (11)

Nauczyciel: Gdzie jest ta gaśnica? (11)

7.8/10

(Der Lehrer)

serial obyczajowy Niemcy 2013
Występują:Hendrik Duryn, Jessica Ginkel, Ulrich Gebauer, Rainer Piwek
Reżyseria:Peter Gersina, Nico Zingelmann
W skrócie:Karin i Stefan martwią się o ucznia kobiety, Fabiana. Chłopak kłóci się ze swoim ojcem, a po ostatniej awanturze uciekł z domu. Karin kończy swój związek z Chrisem. Stefan wyznaje jej swoje uczucia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Stefan Vollmer (Hendrik Duryn) słynie z niekonwencjonalnych metod nauczania i wychowania młodzieży. Dawniej pracował jako nauczyciel, lecz zrezygnował z zawodu na dziesięć lat. Po upływie tego czasu mężczyzna decyduje się na powrót do szkoły. Zostaje wychowawcą sprawiającej kłopoty klasy. Okazuje się, że przez ostatnie lata zmieniła się zarówno szkoła, jak i sami uczniowie. Stefan musi znaleźć sposób, by dotrzeć do swoich wychowanków. Zadania nie ułatwia mu nowa koleżanka z pracy, Karin Noske (Jessica Ginkel).

W tym odcinku

Karin i Stefan martwią się o ucznia kobiety, Fabiana. Chłopak bezustannie kłóci się ze swoim ojcem, a po ostatniej awanturze uciekł z domu. Stefan potajemnie pozwala mu zamieszkać u siebie. Z jednej strony nie chce, by Fabian włóczył się po bez celu mieście, jednocześnie pragnie poznać przyczyny konfliktu pomiędzy ojcem i synem. Tymczasem Karin zwierza się Stefanowi, że jej związek na odległość z mieszkającym w Bostonie Chrisem właśnie się skończył. Stefan postanawia skorzystać z okazji i wyznać kobiecie swoje uczucia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także