Nastoletnia Maria Stuart 3 (18)

(Reign: Spiders In A Jar)

serial obyczajowy USA 2015   od 12 lat
Występują:Adelaide Kane, Toby Regbo, Megan Follows, Anna Popplewell
W skrócie:Karol wymyka się Czerwonym Rycerzom. Maria wraca do domu, co nie cieszy wszystkich. Plan Narcisse'a dotyczący uratowania Loli komplikuje się, gdy ta podejmuje decyzję, by wypełnić ryzykowną misję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów młodej władczyni Szkocji, która w wieku piętnastu lat zasiadła na królewskim tronie. Maria I Stuart (Adelaide Kane) musi zadbać o interesy swojego kraju na międzynarodowej arenie politycznej i jednocześnie dochować przysięgi narzeczeńskiej. W trzecim sezonie serialu pojawi się jeszcze więcej intryg, tajemnic i dworskich skandali. Produkcja ta należy do gatunku historical fiction. W główną bohaterkę wcieliła się Adelaide Kane, znana z serialu "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak". Na ekranie pojawią się także m.in. Toby Regbo (książę Franciszek II Walezjusz), Megan Follows (królowa Katarzyna Medycejska) oraz Torrance Coombs (Sebastian "Bash" Valuar).

W tym odcinku

Karol wymyka się Czerwonym Rycerzom, ale nie unika strat. Z kolei Maria wraca do domu, co nie cieszy wszystkich. Plan Narcisse'a dotyczący uratowania Loli komplikuje się, gdy kobieta podejmuje decyzję, by wypełnić ryzykowną misję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także