Na ratunek 112 (59)

Na ratunek 112 (59)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Michał i Aneta są świadkami wypadku quada. Noga kierowcy utknęła pod pojazdem. Michał dzwoni pod 112. Operatorka każe podtrzymywać kontakt z rannym. Tymczasem z pojazdu zaczyna wydobywać się dym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Michał i Aneta robią piknik w lesie. Są świadkami wypadku quada. Poszkodowany chłopak jęczy, a jego noga jest uwięziona pod pojazdem. Michał i Aneta nie są w stanie go uwolnić. Michał dzwoni pod 112. Operatorka każe podtrzymywać kontakt z rannym i starać się nie dopuścić do utraty przytomności. Z quada zaczyna wydobywać się dym. Kiedy operatorka dowiaduje się, że Michał i Aneta przyjechali samochodem, nakazuje im, by przynieśli swoją gaśnicę samochodową i ugasili pojazd. Nadjeżdża straż pożarna i karetka pogotowia ratunkowego.

Zobacz także