Na ratunek 112 (377)

Na ratunek 112 (377)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Rodzice nastoletniej Marty wybierają się na pogrzeb. Dziewczyna musi w tym czasie zająć się młodszym bratem. Udaje się wraz z nim i paczką przyjaciół nad jezioro. Dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Rodzice nastoletniej Marty Dąbrowskiej wybierają się na pogrzeb. Dziewczyna musi w tym czasie zająć się swoim 12-letnim bratem Łukaszem. Jest niepocieszona, ponieważ planowała spędzić weekend ze znajomymi nad jeziorem. Przyjaciel, Kostek, namawia ją, by zignorowała nakaz rodziców i pojechała na wycieczkę z resztą paczki. Marta postanawia zabrać ze sobą brata i dołączyć do przyjaciół. Po przybyciu na miejsce Łukasz od razu chce popływać w jeziorze. Nikt z młodych ludzi nie zauważa tabliczki ostrzegawczej, informującej o zakazie kąpieli. Niebawem niemal dochodzi do tragedii.

Zobacz także