Na ratunek 112 (316)

Na ratunek 112 (316)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Rafał całe dnie gra na komputerze. Podczas nieobecności rodziców urządza wielogodzinny maraton. Jego dziewczyna czuje się zaniedbywana. By rozbudzić zazdrość ukochanego, robi sobie dwuznaczne zdjęcia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Rafał całe dnie spędza na graniu na komputerze. Podczas nieobecności rodziców urządza wielogodzinny maraton. Jego dziewczyna czuje się zaniedbywana. By rozbudzić zazdrość ukochanego, robi sobie dwuznaczne zdjęcia z przyjacielem. Nie wie, że znajomy jest w niej zadurzony i szukał sposobu, by rozbić ich związek. Sylwia postanawia wyjaśnić nieporozumienie z Rafałem. Idzie do jego domu i znajduje go nieprzytomnego przed komputerem i ze słuchawkami na uszach. Dzwoni po pomoc.

Zobacz także