Na lodowym szlaku (6)

Na lodowym szlaku (6)

(Ice Road Truckers 5: The Braking Point)

reality show Kanada/USA 2011   od 12 lat
W skrócie:Lisa podejmuje się dostarczenia najcenniejszego ładunku w swojej karierze, Maya zastanawia się, czy Phil kiedykolwiek pozwoli jej wykonać zadanie samodzielnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ponownie dołączamy do kierowców ciężarówek, którzy borykają się ekstremalnymi warunkami pogodowymi, aby przewieźć na czas niezbędne wyposażenie do odległych placówek położonych z dala od cywilizacji w północno-zachodniej części Ameryki. W nowej serii uczestnicy będą musieli sprostać nowym zadaniom, pojawią się także nowi bohaterowie - Maya Seiber i Dave Redmon. Po raz kolejny kierowcy staną do walki o najwyższą stawkę.

Kierowców czekają najtrudniejsze spośród wyzwań, przed jakimi stanęli do tej pory. Lisa podejmuje się transportu największego ładunku w jej karierze. Od tego, jak wykona to zlecenie, zależy jej awans. Maya wciąż pracuje pod okiem Phila i zaczyna zastanawiać się, czy kiedykolwiek będzie mogła pojechać w trasę sama. Dave dostaje drugą szansę, aby udowodnić, że nadaje się do kursów na Dalton Highway. Tymczasem Hugh, Rick i Alex rozpoczynają niesamowity wyścig po jednej z najdłuższych i najbardziej zdradzieckich dróg Kanady.

Zobacz także