Na lodowym szlaku (5)

Na lodowym szlaku (5)

(Ice Road Truckers 5: Under the Hammer)

reality show Kanada/USA 2011   od 12 lat
W skrócie:Hugo i Rick wiozą po skutych lodem drogach Manitoby największy ładunek w historii tego rodzaju transportu. Ich konwój musi zrobić sobie przerwę z powodu zerwanej linii wysokiego napięcia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ponownie dołączamy do kierowców ciężarówek, którzy borykają się ekstremalnymi warunkami pogodowymi, aby przewieźć na czas niezbędne wyposażenie do odległych placówek położonych z dala od cywilizacji w północno-zachodniej części Ameryki. W nowej serii uczestnicy będą musieli sprostać nowym zadaniom, pojawią się także nowi bohaterowie - Maya Seiber i Dave Redmon. Po raz kolejny kierowcy staną do walki o najwyższą stawkę.

Podczas podróży na północ kierowcy zmagają się z ekstremalną pogodą, wypadkami i innymi przeszkodami na drodze. Konwój Hugh i Ricka jest zmuszony zatrzymać się, kiedy natrafia na zerwaną linię wysokiego napięcia. Sukces Lisy w zawodzie zależy od tego, czy zdoła się nauczyć się pracować z nowym partnerem. Tymczasem Alex, który liczył na łatwą fuchę, wpada w poważne kłopoty. Nowicjusz Dave sam postanawia naprawić zniszczoną drogę.

Zobacz także