Na dobre i na złe: Nie daruję! (563)

Na dobre i na złe

odc. 563: Nie daruję!

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Zuzanna Grabowska, Anita Sokołowska, Damian Łukawski
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Personel szpitala udziela pomocy kolegom, którzy zatruli się gazem ulatniającym się z nieszczelnej instalacji. Falkowicz prezentuje Wandzie swoje wyniki badań i prosi o konsultację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Personel szpitala udziela pomocy kolegom, którzy zatruli się gazem ulatniającym się z nieszczelnej instalacji. Ktoś musi dokończyć operowanie Latoszka, lecz Wiktoria bez wsparcia neurologa obawia się chwycić za skalpel. Falkowicz odwiedza Wandę i prosi o konsultację. Prezentuje jej swoje wyniki badań, mówiąc, że chodzi o innego pacjenta. Lekarka domyśla się prawdy. Po przejrzeniu dokumentacji otwarcie mówi, że został mu maksymalnie rok życia. Piotr coraz bardziej tęskni za żoną. Hana robi ukochanemu niespodziankę i bez zapowiedzi wraca do Leśnej Góry. Do szpitala trafia panna młoda, Anna (Zuzanna Grabowska), która razem z ukochanym (Damian Lukawski) miała wypadek podczas jazdy dorożką. Pacjentką zajmują się Gawryło i Radwan. Między lekarzami dochodzi do ostrego konfliktu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także