Modus (6)

Modus (6)

7.0/10
serial kryminalny Belgia/Dania/Norwegia/Islandia/Niemcy/Wielka Brytania/Szwecja 2015
Występują:Melinda Kinnaman, Henrik Norlén, Marek Oravec, Annika Hallin
Reżyseria:Lisa Siwe
W skrócie:Ingvar i Inger chcą dowiedzieć się, kto znajduje się na zdjęciu od Lukasa. Marcus zostaje aresztowany w związku z zabójstwem. Domysły pani psycholog potwierdzają się. Policja trafia do siedziby sekty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 15 grudnia
pojutrze
21:45 FilmBox Premium HD
niedziela, 17 grudnia
za 4 dni
2:35 FilmBox Premium HD

Opis

Policyjna psychologii i profiler Inger Johanne Vik (Melinda Kinnaman) oraz jej partner, detektyw Ingvar Nymann (Henrik Norlén), prowadzą śledztwo w sprawie brutalnych zabójstw w Sztokholmie. Świadkiem jednej ze zbrodni staje się autystyczna córka pani psycholog. Inger odkrywa, że badane sprawy mają związek z międzynarodową siecią religijnych fundamentalistów. Serial powstał na podstawie powieści "Frukta inte" autorstwa Anne Holt.

W tym odcinku

Ingvar i Inger próbują dowiedzieć się, kto znajduje się na zdjęciu od Lukasa. Marcus zostaje aresztowany w związku z ostatnim zabójstwem. Domysły pani psycholog potwierdzają się. Policja trafia do siedziby sekty, która udzielała wskazówek mordercy. Ingvar dowiaduje się, że Elisabeth była lesbijką. Jej kochanka potwierdza, że mąż zamordowanej także był homoseksualistą. Mordercy nie udaje się dopaść świadka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także