Mistrzowskie cięcie (1/8)

Mistrzowskie cięcie (1/8)

reality show Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W pierwszym odcinku widzowie poznają kandydatów z całej Polski, którzy zgłosili się na castingi. Uczestnicy muszą wykazać się pomysłowością, by zakwalifikować się do programu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tysiące chętnych ubiegają się o tytuł polskiego Mistrza Fryzjerstwa. Są wśród nich zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Oprócz lauru zwycięstwa zawodnicy walczą także o roczny kurs szkoleniowy w Akademii Maniewski oraz wyjazd na ekskluzywne szkolenie do Mediolanu. Aby zasłużyć na nagrody, muszą stawić czoła licznym fryzjerskim wyzwaniom, popisać się swoimi umiejętnościami i pokonać własne słabości. Przy okazji odkryją, że techniczna perfekcja nie zawsze stanowi gwarancję wygranej. W drodze do finału, w którym do rywalizacji stanie troje uczestników, ambitnych fryzjerów będzie wspierała gospodyni programu Gabi Drzewiecka. Mistrza wybierze jury w składzie Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg.

W pierwszym odcinku widzowie poznają kandydatów z całej Polski, którzy zgłosili się na castingi organizowane w największych miastach. Wspierani przez prowadzącą Gabi Drzewiecką uczestnicy muszą wykazać się pomysłowością, talentem i umiejętnością trzymania nerwów na wodzy. Ich wysiłki ocenią: stylista i wieloletni instruktor fryzjerstwa Maciej Maniewski, dziennikarka i stylistka Alicja Napiórkowska oraz tancerz, choreograf i prezenter Michał Piróg. Jurorzy nie akceptują żadnych pomyłek, a walka o ich uznanie oraz miejsce w programie jest bardzo zacięta.

Zobacz także