Miłość na zakręcie (18)

Miłość na zakręcie (18)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamila Boruta, Aleksandra Paśniewska, Jasper Sołtysiewicz, Wioletta Arlak
Reżyseria:Paweł Orwat, Marcin Szczerbic
W skrócie:Martyna spotyka w stadninie swojego byłego chłopaka, Witka. Z powodu kłamstwa Waldka Jowita musi spędzić dzień w komisie, usiłując zdobyć klienta. Na przeszkodzie staje jej jednak Daria.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Martyna spotyka w stadninie swojego byłego chłopaka, Witka. Z powodu kłamstwa Waldka Jowita musi spędzić dzień w komisie, usiłując zdobyć klienta. Na przeszkodzie staje jej Daria. Antoni, walcząc z potrzebą sięgnięcia po alkohol, wyżywa się na młodych mechanikach. Po trudnej rozmowie z rodzicami Sebastian wyprowadza się z mieszkania po babci. Poznaje też największą tajemnicę Igora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także