Midnight, Texas (6)

Midnight, Texas (6)

(Blinded by the Light)

serial grozy USA 2016   od 16 lat
Występują:François Arnaud, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Dylan Bruce
Reżyseria:Nick Gomez
W skrócie:Mieszkańcy miasteczka Midnight starają się odnaleźć zaginioną dziewczynę. Manfred i Creek odkrywają, że tajemnicza zjawa z zimną krwią zabija kobiety. Lem i Olivia dołączają do zespołu pościgowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Manfred (François Arnaud) ma niezwykłą zdolność - potrafi komunikować się ze zmarłymi. Po przeprowadzce do tytułowego Midnight spotyka zarówno ludzi, jak i istoty nadprzyrodzone. Wśród mieszkańców teksańskiego miasteczka są: wiedźmy, wampiry, wilkołaki oraz płatni zabójcy. Manfred powoli poznaje ich zwyczaje i zamierzenia. Musi zyskać sojuszników, gdy wybuchnie wojna z siłami zła. Scenariusz serialu powstał na kanwie książkowej trylogii Charlaine Harris, pisarki, której powieści stały się inspiracją dla twórców hitowej "Czystej krwi". W głównego bohatera wciela się François Arnaud, aktor kojarzony z produkcjami "Zabiłem moją matkę" i "Rodzina Borgiów". Na ekranie partnerują mu, m.in.: Parisa Fitz-Henley serialowa Fiji, właścicielka sklepu z magicznymi przedmiotami; znana z "Pamiętników wampirów" Arielle Kebbel - tu wcielająca się w Olivię, tajemniczą zabójczynię; oraz Peter Mensah ("Czysta krew") odgrywający rolę mądrego wampira.

W tym odcinku

Mieszkańcy miasteczka Midnight starają się odnaleźć zaginioną dziewczynę. Manfred i Creek odkrywają, że zabójstwo Aubrey nie było przypadkowe. Okazuje się, że tajemnicza zjawa z zimną krwią zabija młode kobiety. Bobo chce pomścić śmierć Aubrey. Tymczasem Lem i Olivia dołączają do zespołu pościgowego. Wciąż nie wiedzą, czy zabójca jest człowiekiem, czy też istotą nadprzyrodzoną. Wkrótce Fiji nawiedza demon. Kobieta szuka pomocy u Wielebnego. Joe stara się dochować sekretu, lecz przysparza mu to wielu problemów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)