Mercy Street (3)

Mercy Street (3)

7.3/10

(Mercy Street: The Uniform)

serial obyczajowy USA 2016   od 16 lat
Występują:McKinley Belcher III, Emily Marie Palmer, Tara Summers, Gary Cole
Reżyseria:Roxann Dawson
W skrócie:Na jaw wychodzą kolejne problemy dręczące doktora Fostera. Jego matka i brat, żołnierz konfederackiej armii, przyjeżdżają do miasteczka. Alice jest w szoku, widząc jak wojna zmieniła jej narzeczonego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Oparta na faktach opowieść o codzienności Amerykanów żyjących za czasów wojny secesyjnej. Wirginia, rok 1862. Miasteczko Aleksandria leży na samej granicy konfliktu, który podzielił stany Północy i Południa. W mieszczącym się tam hotelu Mansion House powstaje szpital polowy założony przez okupujące miasto wojska Unii. To właśnie tam krzyżują się drogi dwóch wolontariuszek: stojącej po stronie Północy pielęgniarki Mary Phinney (Mary Elizabeth Winstead) oraz Emmy Green (Hannah James), słynącej z piękności zwolenniczki Konfederatów. Życiem mieszkańców Aleksandrii rządzą bezlitosny przypadek, nienawiść, wola przetrwania i - mimo wszystko - nadzieja.

W tym odcinku

Jedowi udaje się zdać egzamin. Ma okazję wypróbować swoje medyczne zdolności, gdy do miasteczka przyjeżdżają jego matka i brat - ranny żołnierz konfederackiej armii. Dostarczane przez Silasa posiłki nie wystarczą dla wszystkich pacjentów szpitala, dlatego Mary postanawia sama zająć się przygotowywaniem jedzenia. Alice jest w szoku, kiedy odkrywa, jak bardzo wojna zmieniła jej narzeczonego, Toma. Aurelia zachodzi w ciążę z Silasem. Ona i Samuel wspólnie starają się przekonać młodego niewolnika, by skorzystał z okazji i spróbował odzyskać wolność.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)