Kuchnia na Maksa (2/20)

Kuchnia na Maksa (2/20)

(Kuchnia)

serial komediowy Rosja 2012   od 12 lat
Występują:Dmitrij Nazarow, Dmitrij Nagijew, Mark Bogatyriew, Jelena Podkaminskaja
W skrócie:W kuchni od rana panuje zamieszanie. Szef zgubił ulubiony nóż i przez to odmawia gotowania. Wówczas Max ma możliwość zarządzać barem. Niestety okazuje się, że to zadanie go przerasta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Do załogi dołącza młody entuzjasta gotowania - Max. Chłopak marzy, by w przyszłości zostać najlepszym szefem kuchni. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Max to także mistrz wpadek i zabawnych sytuacji, wnoszących do serialu mnóstwo zabawy i dobrego humoru.

W tym odcinku

W restauracyjnej kuchni od rana panuje wielkie zamieszanie. Szef zgubił ulubiony nóż i przez to odmawia gotowania. Wówczas Max ma możliwość zarządzać barem. W trakcie dnia próbnego okazuje się, że zadanie to nie należy do najłatwiejszych. Chłopak zupełnie sobie nie radzi, więc Vika stwierdza, że powinien zostać zwolniony. By ułatwić sobie zadanie, prowokuje bójkę między Maxem a barmanem Kostyjem.

Występują (pokaż wszystkich)