Kuchenne rewolucje: Thai Spa & Restaurant, Poznań (2)

Kuchenne rewolucje: Thai Spa & Restaurant, Poznań (2)

program rozrywkowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Właścicielka Thai Spa & Restaurant uważa, że kuchnia tajska to świetny dodatek do masaży wykonywanych w pobliskim gabinecie. Magda Gessler ma sprawić, by pusty lokal zyskał na popularności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje stojące na krawędzi bankructwa i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy ciężką pracę zwieńczył sukces.

Thai Spa & Restaurant znajduje się w jednej z galerii handlowych w Poznaniu. Miejsce to rok temu stworzyła młoda pasjonatka Tajlandii, Andżelika, która uznała, że kuchnia tajska to znakomity dodatek do masaży robionych w pobliskim gabinecie. Początkowo goście po zabiegach kosmetycznych chętnie zostawali na obiad, jednak popularność restauracji znacznie spadła. Sytuację odmienić może Magda Gessler.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także