Kuchenne rewolucje: Hrubieszów, restauracja Magistrat (5)

Kuchenne rewolucje: Hrubieszów, restauracja Magistrat (5)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler gości w Hrubieszowie. Swoją restaurację Magistrat prowadzi tu pani Justyna. W menu jest wszystko: chińszczyzna, kuchnia włoska, fast food itd. Trzeba się na coś zdecydować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler gości w Hrubieszowie - miasteczku przy granicy Polski z Ukrainą. W dawnej siedzibie władz miejskich swoją restaurację Magistrat prowadzi pani Justyna. Wspomaga ją zespół złożony z czterech kobiet. Lokal serwuje różne rodzaje potraw. Króluje tu chińszczyzna, kuchnia włoska, fast food i obiady domowe. Kobiety nie wiedzą, na którą część świata się zdecydować. Niezbędna jest pomoc we wskazaniu właściwego kierunku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także