Kuchenne rewolucje: Chata Paprocańska, Tychy (13)

Kuchenne rewolucje: Chata Paprocańska, Tychy (13)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler gości w Tychach, gdzie w otoczeniu lasów swoją Chatę Paprocańską prowadzi wspierana przez męża Dorota. Choć w lokalu bywa smacznie, nie zawsze panuje tam dobra atmosfera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

Magda Gessler gości tym razem w Tychach, gdzie w otoczeniu lasów i jeziora swoją Chatę Paprocańską prowadzi wspierana przez męża Dorota. Ona gotuje i zarządza. On słucha, realizuje jej pomysły i bardzo często ucieka z restauracji do swoich koni. Choć w lokalu bywa smacznie, nie zawsze panuje tam dobra atmosfera. Doświadczona restauratorka wprowadza w nim zmiany.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także