Kuchenne rewolucje 5: Dobre Miasto, restauracja Tawerna (3/14)

Kuchenne rewolucje 5: Dobre Miasto, restauracja Tawerna (3/14)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler odwiedza Tawernę, która powstała 20 lat temu w Dobrym Mieście. Mimo smacznych dań restauracja nie funkcjonuje najlepiej. Problemem są rodzinne konflikty właścicieli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

Magda Gessler odwiedza Tawernę, która powstała 20 lat temu w Dobrym Mieście. Lokal początkowo prowadzony był przez rodziców obecnego właściciela, Arkadiusza. W kuchni wciąż rządzi jego matka, która potrafi znakomicie gotować. Mimo smacznych dań restauracja nie funkcjonuje najlepiej. Problemem są rodzinne konflikty, które mają negatywny wpływ na biznes.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także