Kuchenne rewolucje (12/14)

Kuchenne rewolucje (12/14)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:W pałacyku w Nieznanicach od kilkunastu lat mieści się polsko-francuska restauracja. Bywa tu niewielu gości. Magda Gessler próbuje przekonać właścicielkę, jak istotne są szczegóły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

W Nieznanicach znajduje się zabytkowy pałacyk, w którym od kilkunastu lat mieści się polsko-francuska restauracja. Jej właścicielką jest pani Elżbieta, która nie słucha personelu i sprawuje w kuchni despotyczne rządy. Wpływa to niekorzystnie na gości, którzy rzadko tu bywają. Magda Gessler przygotowuje się do kolejnej rewolucji. Próbuje przekonać właścicielkę, jak istotne są szczegóły.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także